Hotel

Miejsce ze sprzyjającą atmosferą!

Hotel DWÓR STARY CHOTÓW znajduje się przy drodze wojewódzkiej nr 450 (Kalisz - Grabów nad Prosną), ok. 3 km na wschód od Nowych Skalmierzyc i ok. 20 km na wschód od Ostrowa Wielkopolskiego, przy południowej granicy Kalisza. To doskonała przystań dla znużonych długą drogą wędrowców. Oferujemy niepowtarzalną atmosferę oraz piękne krajobrazy o każdej porze roku. W hotelu panują doskonałe warunki zarówno do wypoczynku jak również do prowadzenia szkoleń i konferencji.

Pokoje 2-osobowe Superior Pokoje 2-osobowe Twin Superior

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do podróżnych, zapraszamy wszystkich szukających miejsca ze sprzyjającą atmosferą do spotkań towarzyskich i biznesowych. Zieleń drzew sprawia, iż nasz hotel jest bardzo zacisznym i urokliwym miejscem. Organizujemy również imprezy okolicznościowe z noclegami do 30 osób.

Do dyspozycji gości oddajemy:

  • 22 miejsca noclegowe w luksusowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych (możliwość dostawki) z łazienkami, TV oraz internetem bezprzewodowym
  • 8 ha park należący do obiektu
  • parking monitorowany 24h
  • możliwość organizacji imprez pod namiotem plenerowym
Pokoje 2-osobowe Twin Superior Pokoje 2-osobowe Twin Superior Pokoje 1-osobowe Pokoje 2-osobowe Superior

Jeśli chcieliby Państwo zarezerwować pokój hotelowy prosimy skorzystać z zakładki REZERWACJA. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych poprzez telefon, e-mail oraz formularz rezerwacyjny on-line.

Poniżej prezentujemy filmik wykonany przez jednego z naszych gości.